Daptone Records

Daptone Records — це незалежний лейбл, що спеціалізується на фанку та соулі. Він створений Гебріелом Ротом (Gabriel Roth) та Нілом Шугарменом (Neal Sugarman) та базується у Брукліні.[1] Після смерті лейблу Desco Гебріел Рот об'єднується з Нілом Шугарманом для створення нового лейблу, Daptone Records. У доповнення до Sharon Jones and the Dap-Kings, Daptone також записував та випускав музику Antibalas, The Sugarman 3, The Budos Band, The Poets of Rhythm, The Daktaris, The Mighty Imperials, Lee Fields, Charles Bradley, Binky Griptite та Naomi Davis.

Їх музикальним ядром є Dap-Kings. Шарон Джонс та Dap-Kings складається з  Шарон Джонс (Sharon Jones) на вокалі, Габріела Рота aka Bosco Mann на електричному басу, Бінкі Гріптайт (Binky Griptite) на гітарі, Томмі Бренека (Tommy 'TNT' Brenneck) на гітарі, Фернандо Велеза (Fernando 'Bugaloo' Velez) на перкусії, Гомера Штайнвайса (Homer Steinweiss) на барабанах, Девіда Гая (David Guy) на трубі, Ніла Шугармана на тенор-саксофоні та Ian Hendrixson-Smith на баритон-саксофоні.

Sugarman 3 складається з Neal Sugarman, саксофон; Адама Скона (Adam Scone), орган Hammond; Ал Стріта (Al Street), гітара; Руді Албіна (Rudy Albin), барабани; Дейва Гая, труба. Соул-співак Лі Філдс (Lee Fields) часто співає з Sugarman 3, та Дейзі Шугарман (Daisy Sugarman) грає на флейті.

Daptone збудували власну студію у Брукліні, Daptone's House of Soul, де записують більшість своїх релізів. Їх характерний звук є продуктом студійної акустики, що записується тільки на аналогові носії (без цифрового запису), та зводиться Гебріелом Ротом. Записуючий та інженерний персонал студіі підбирався продюсерами, як наприклад Марк Ронсон. The Dap-Kings також брали участь у запису альбому Емі Вайнгауз Back to Black (що був записаний на студії Daptone), група також брала учать у її турі у 2007.[2] У лютому 2009, студія була пограбована, злодії забрали з собою кращу частину обладнання.[3] [4]

  1. Daptone Records at funkywalk.de. Архів оригіналу за 13 вересня 2014. Процитовано 21 жовтня 2016.
  2. Sharon Jones & The Dap Kings - 100 days, 100 nights. Архів оригіналу за 24 грудня 2007. Процитовано 21 жовтня 2016.
  3. Itzkoff, Dave (2009-02-18), "Daptone Records Is Burglarized" [Архівовано 26 червня 2012 у Wayback Machine.], New York Times, pp. 
  4. Warren, Mathew (2009-02-23), "Burglary Stuns a Studio, but Can't Stop the Music" [Архівовано 26 січня 2018 у Wayback Machine.], New York Times, pp. 

From Wikipedia, the free encyclopedia · View on Wikipedia

Developed by Tubidy